• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Videolar
Site Haritası

SERAP ETÇİ KİMDİR?


Kuantum ve Evrensel enerjilerle tanışmam 20 li yaşların sonunda elime geçen bir kitapla başladı. Bilgiye ve öğrenmeye olan merakım sayesinde yaptığım araştırmaların okuduğum kitapların benim üzerimdeki olumlu etkilerini ben dahil çevremde olan herkes farketmeye başlayınca, kendimi bu amaç doğrultusunda yetiştirme başladım. Kişisel gelişim, parapsikoloji, Kuantum, konularıyla ilgili bir çok seminere katıldım. Aldığım her bilgiyi deneyime çevirdikçe kendimdeki müthiş gücü farketmeye başladım ve bunu paylaşma isteğim arttıkça Severek yapabileceğim işin bu olduğunu anladım Deeksha Nefes ve Kuantum yaşam koçluğu eğitimi aldım Evliyim ve iki çocuk annesiyim
Kendi gücünü keşfet adı altında yaptığım seminerlere katılanlardan yada bireysel danışanlarımdan bana çok sık sorulan şu soru oldu Hosteslik mesleğini severek yaptığınızı hatta lise hayalinizi gerçekleştirdiğinizi söylediniz Ne oldu da bu genç yaşta tamamıyla karar değiştirip şimdiki işinize başladınız.
Verdiğim cevap ise
Çok severek yaptığım bir iş olmasına rağmen zamanla mutlu olmadığımı fark ettim. Sanki hep birşeyler eksikti kendimi bilgisiz, başarısı,z alıngan, değersiz ve güçsüz hissediyordum. Kendime olan güvenimi yitirmiştim. Sanki herşey üstüme üstüme geliyordu. Neden hep ben diye soruyordum. Kendimdeki eksiklik yüzünden etrafımdaki herkese eleştirel yaklaşıyordum. Övündüğüm taraflarımda vardı tabi Ego tavandı çalışkan dürüst ve fedakardım Herkese bu kadar iyiyken etraftan sürekli kazık yememi ve değer görememi bir türlü hazmedemiyordum Bu kadar çalışmama rağmen hak ettiğim parayı ve terfiyi alamıyordum. Sahte benliğim bilinçaltı korkularım ve endişelerim devredeydi Kamuflajım da çok başarılıydı hani İçimde fırtınalar koparken dışarıya hep gülümseme modundaydım Dolayısıyla içimle dışımı tutarlı ve bir hale getirme ihtiyacım bir çok seminerlerle ve eğitimlerle buluşmama beni korkularımla yüzleşmeye ve çekirdek inançlarımı dönüştürmeme neden oldu Bu süreçte yaşadığım deneyimler beni insanlarada yardım etme arzusuyla birleştirince şu anki işime yönelmem kaçınılmaz oldu
Şu an içinde bulunduğumuz dönemde insanlarda farkındalık giderek artıyor Amacım
Kendi Gücünü Keşfet diye tanımladığım çalışmalarımda danışanlarıma kendi içsel keşif yolculuğunda ve en yüksek hedeflerine kavuşmaları konusunda yol arkadaşı olmaktır.


  

         Bir rivayete göre; dört tavuk bir kartal yuvasına gidip bir yumurta çaldılar.
Yumurtayı kümese getirdiklerinde, kümeste bulunan diğer tavuklar gördükleri bu yumurtanın çok büyük bir tavuğa ait olduğunu düşündüler. Zaman geçti, yumurtayı getirenler de unuttu, onlar da bu yumurtanın büyük bir tavuğa ait olduğunu inandılar…
Bir anne bulundu yetim yumurtaya, kuluçka başladı. Kısa bir zaman sonra yumurta kırıldı. İçinden simsiyah kanatlı,ilginç gagalı tuhaf bir tavuk çıktı…. Herkes mutluydu,böylesini ilk defa görmüşlerdi. Anne tavuk, dersler vermeye başladı yavrusuna: “Bak yavrum,yerden bulduğun böceği şöyle ye! Arpayı buğdayı böyle ye!. “Anne tavuk her geçen gün yeni şeyler öğretiyordu yavrusuna. Büyük tavuk annesinin her söylediğini yapıyordu. Tehlikelere karşı nasıl davranılacağını da öğretti annesi: “Bak yavrum, eğer kedi buradan gelirse aksi istikamete doğru kaç,şuradan gelirse buraya kaç… ”
Büyük tavuk büyüdükçe güzelleşiyordu. Oldukça uzun kanatları vardı. Ara sıra diğerleri onun kanatlarına bakmak için geliyorlardı…
Bir gün anne tavuk yavrusuna havadan gelen tehlikelere karşı kendini nasıl savunacağını anlatırken büyük tavuğun gözü,gökyüzünden süzülerek korkunç bir ihtişamla geçiş yapan başka bir canlıya ilişti.
-Anne bu ne? Dedi büyük tavuk.
-Ha o mu? O kartal yavrum,kuşların padişahı.
-Ne de güzel uçuyor!
-Evet yavrum! Ama sen sakın ona özenme. Asla onun gibi olamazsın! Sen bir tavuksun. Senden önce baban,deden,amcan hepsi ona özendi ama hiç biri onun gibi uçamadı.. SEN BİR TAVUKSUN VE BİR TAVUK GİBİ YAŞAMALISIN.
O günden sonra büyük tavuk,ömrü boyunca arka bahçede kartalın ihtişamlı geçişini izleyip iç çekti… ve her seferinde “keşke bende bir kartal olup uçabilseydim. ” Dedi. Yine bir gün siyah kanatlı büyük tavuk ihtişamlı kartalı izlerken ölüp gitti… O nu bir tavuk gibi defnettiler; kii hakikatte ölen bir kartaldı..
“Bir kartal gibi doğup,bir tavuk gibi yaşayan ve kartallara özenip sonunda bir tavuk gibi ölen binlerce kartal var. Yıl 2013, yer DÜNYA.. Şu anda kendi gücünün farkına varamayan,milyonlarca hatta milyarlarca insan var yeryüzünde. NE BÜYÜK ACI!!
HİÇ BİR ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR…
HİÇ BİR ŞEY ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL…
HER DUYDUĞUNA İNANMA….(BUNA BİLE )
GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİREN DÜNÜN DEĞİL, YARININ HAYALLERİDİR..
Kartal oldugunuzu hatirlayip ucmaya hazir misiniz? 

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Saat
Takvim